aliza Bt. Darus
Pegawai Tadbir
	rusmad@sarawak.gov.my
	082 - 319290
	082 - 440266
2	
	Sharifah Rehanah Bt. Hj. Wan Razali
Penolong Pegawai Tadbir
	sharifahr@sarawak.gov.my
	082 - 319295
	-
3	
	Norisah bt Hj Mahlet
Penolong Pegawai Tadbir
	norisahm@sarawak.gov.my
	082 - 319148
	-
4	
	Jacqueline Ak. Benet Ait
Pembantu Tadbir Kanan (Perkeranian)
	jacqueba@sarawak.gov.my
	082 - 319255
	-
5	
	Porba Bin Salamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	porbas@sarawak.gov.my
	082 - 319155
	-
6	
	Siti Rafeah Bt. Sawani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	sitiraf@sarawak.gov.my
	082 - 319186
	-
7	
	Helen Binti Man
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operas)
	helenm@sarawak.gov.my
	082 - 319155
	-
8	
	Hajah Zaleha Bt. Hj. Mahli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	zalehahm@sarawak.gov.my
	082 - 319269
	-
9	
	Aminah bt. Najip
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	aminahn@sarawak.gov.my
	082 - 319293
	-
10	
	Norayah Bt. Hj. Mohamad Rasidi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	norayahr@sarawak.gov.my
	082 - 319186
	-
11	
	Hajah Hasliza bte Majidi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	haslizam@sarawak.gov.my
	082 - 319198
	-
12	
	Fartini Binti Tajudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian)
	fartinit@sarawak.gov.my
	082 - 319293
	-
13	
	Emalice Abot
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	emalicea@sarawak.gov.my
	082 - 319513
	-
14	
	Amizar Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	amizara@sarawak.gov.my
	082 - 319293
	-
15	
	Cynthia Edith Anak Anit
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	cynthia.edith.anit@sarawak.gov.my
	082 - 319198
	-
16	
	Elmilia Elbert
Pembantu Tadbir (Khidmat Pelanggan)
	elmiliae@sarawak.gov.my
	082 - 319102
	-
17	
	Kelly Hollen Anak Tom @ Micheal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	kelly.hollen.tom@sarawak.gov.my
	082 - 319198
	-
18	
	Maureen Ngu
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	maureenn1@sarawak.gov.my
	082 - 319198
	-
19	
	Latifah Bt. Japar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	latifahj@sarawak.gov.my
	082 - 319197
	-
20	
	Maureen Anak Giweng
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	maureen.giweng@sarawak.gov.my
	082 - 319155
	-
21	
	Nor Falisya bt Affendi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	norfalisya@sarawak.gov.my
	082 - 319191
	-
22	
	Siti Hajar Bt. Bujang
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	sitihb@sarawak.gov.my
	082 - 319198
	-
23	
	Siti Hamsiah Binti Abdul Rahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/operasi)
	siti.hamsiah.abdurahim@sarawak.gov.my
	082-319513
	-
24	
	Nina Ngui Siaw Sun
Pembantu Tadbir (Perkeranian/operasi)
	ninangss@sarawak.gov.my
	082-319513
	-
25	
	Nurul Nurhidayah bt Sirat
Pembantu Tadbir (Perkeranian)
	nurulns@sarawak.gov.my
	082 - 319513
	-
26	
	Siti Rahuyah Bt. Mohidi
Pembantu Tadbir (Khidmat Pelanggan)
	sitirm@sarawak.gov.my
	082 - 442180 / 319103
	-
27	
	Herin ak Loni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	herinl@sarawak.gov.my
	082 - 319293
	-
28	
Mohamad Zamry B. Kadir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	mohamazk@sarawak.gov.my
	082 - 319155
	-
29	
	Amir Bin Anis
Pengawas Hutan
	amira@sarawak.gov.my
	082 - 319155
	-
30	
	Sipen Bin Yaman
Pembantu Penyelidik Rendah
	sipeny@sarawak.gov.my
	082 - 319155k Liam
Penolong Pengarah Hutan Kanan
	jackl@sarawak.gov.my
	082 - 444354
	082 - 444639
2	
	Abdul Wahab bin Ahmad
Pemelihara Hutan
	abdulwa2@sarawak.gov.my
	082 -
	-
3	
	Haji Azman Bin Haji Mohd Daan
Pemelihara Hutan
	azmand@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
4	
	Asan Odau
Pemelihara Hutan
	asano@sarawak.gov.my
	082 - 444654
	-
5	
	Syafiani Binti Osman
Pemelihara Hutan
	syafiano@sarawak.gov.my
	082-444645
	-
6	
	Mohd. Hidayatullah B. Mohamad
Pemelihara Hutan
	mohamahm@sarawak.gov.my
	082 -
	-
7	
	Danny Kana Anak Joshua
Pemelihara Hutan
	dennykj@sarawak.gov.my
	-
	-
8	
	Zaidi Bin Buang
Pen. Pemelihara Hutan Kanan
	zaidib4@sarawak.gov.my
	082 - 444404
	-
9	
	Muliadi Hj. Aden 
Pen. Pemelihara Hutan Kanan
	muliadia@sarawak.gov.my
	082 -
	-
10	
	Abdul Rahman Bin Anoi
Pen. Pemelihara Hutan Kanan
	rahmana3@sarawak.gov.my
	082 - 444622
	-
11	
	Nazari Ali 
Pen. Pemelihara Hutan Kanan
	nazaria@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
12	
	Gabriel Ak. Gunyai
Penolong Pemelihara Hutan
	gabrielg@sarawak.gov.my
	082 -
	-
13	
	Johon Mirgan
Operator Komputer Kanan
	johon@sarawak.gov.my
	082 - 444632
	-
14	
	Suhaili bin Kipli
Renjer Hutan
	suhailik@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
15	
	James Luhat Wan Ding
Renjer Hutan
	luhatd@sarawak.gov.my
	082 - 444596
	-
16	
	Akin anak Tuhip
Renjer Hutan
	akint@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
17	
	Angela Dilim ak Rajek
Pembantu Tadbir (Perkeranian)
	dilimr@sarawak.gov.my
	082 - 444632
	-
18	
	Arniewati bt Embeng
Pembantu Tadbir (Perkeranian)
	arniewae@sarawak.gov.my
	082 - 444796
	-
19	
	Sim Chui Kee
Pembantu Tadbir (Perkeranian)
	simck@sarawak.gov.my
	082 - 444634
	-
20	
	Jack John Duncan
Pengawas Hutan
	jackjd@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
21	
	Affendi bin Zaidi
Pengawas Hutan
	affendiz@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
22	
	Roslan Borhan
Pengawas Hutan
	roslanb1@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
23	
	Ishak Hassim 
Pengawas Hutan
	ishakh@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
24	
	Meno bin Diwai
Pengawas Hutan
	menod@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
25	
	Abdul Rahman Bin Mit
Pengawas Hutan Kanan
	abdulrm4@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
26	
	Annuar bin Zen
Pengawas Hutan
	annuarz3@sarawak.gov.my
	082 - 444596
	-
27	
	Charles ak Wilfred Ngelayang
Pengawas Hutan
	charlewn@sarawak.gov.my
	082 - 444645
	-
28	
	Dorem ak Nayot
Pengawas Hutan
	doremn@sarawak.gov.my
	082 - 444749
	-
29	
	Jamuri bin Tahir
Pengawas Hutan
	jamurit@sarawak.gov.my
	082 - 444758
	-
30	
	Lasa bin Mohamad Sidi
Pengawas Hutan
	lasams@sarawak.gov.my
	082 - 444622
	-
31	
	Mohamad bin Hj Boli
Pengawas Hutan
	mohamab5@sarawak.gov.my
	082 - 444749
	-
32	
	Nyawai ak Patrick Long
Pengawas Hutan
	nyawaipl@sarawak.gov.my
	082 - 444758
	-
33	
	Rudy ak Jios @ Tiny
Pengawas Hutan
	tinyrj@sarawak.gov.my
	082 - 444758
	-
34	
	Waini bin Jap 
Pengawas Hutan
	wainimj@sarawak.gov.my
	082 - 444596
	-
35	
	Wellesly Jamu
Pengawas Hutan Kanan
	welleslj@sarawak.gov.my
	082 - 444749
	-
36	
	Mohd Khalik bin Bulik
Pengawas Hutan
	mohamakb@sarawak.gov.my
	082 - 444622
	-
37	
	Wan Omar Wan Wek
Pengawas Hutan
	wanoww@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
38	
	Wan Zaidi bin Wan Badduwi
Pengawas Hutan
	wanzwb1@sarawak.gov.my
	082 - 444749
	-
39	
	Joseph Blicker ak Thomas Merud
Pengawas Hutan
	josepbtm@sarawak.gov.my
	082 - 444375
	-
40	
	William ak. Lawrence Sinos
Pengawas Hutan
	williaml@sarawak.gov.my
	082 - 444631
	-
41	
	Selina Tiam
Pembantu Makmal Rendah
	selinat@sarawak.gov.my
	082 - 444796
	-
42	
	Bowie Chang
Pemandu Kenderaan Bermotor
	bowiec@sarawak.gov.my
	082 - 444796
	-
43	
	Mohd Nizam Bin Khalid
Pemandu Kenderaan Bermotor
	nizamklid@sarawak.gov.my
	082 - 444758
	-
44	
	Elfiza Juzaida Bt Junaidi
Pembantu Rendah Awam (Pembersih Pejabat)
	elfizajj@sarawak.gov.my
	082 - 444796
	-
45	
	Noorzamzarin Binti Arshad
CBG
	noorzama@sarawak.gov.my
	082 - 444796
	-tifah Teh
Penolong Pengarah Hutan
	latifah1@sarawak.gov.my
	082 - 319190
	082 - 319237
2	
	Stephen Teo
Pegawai Penyelidik
	stephetp@sarawak.gov.my
	082 - 319260
	-
3	
	Michael Ngelai 
Pemelihara Hutan
	michaeln@sarawak.gov.my
	082 - 319359
	-
4	
	Suliman Jamahari 
Pemelihara Hutan
	sulaimaj@sarawak.gov.my
	082 - 319123
	-
5	
	Irmadiana bt. Ardi
Pemelihara Hutan
	irmadiana@sarawak.gov.my
	082 - 319252
	-
6	
	Wilhelmina Anak Cluny
Pengawai Penyelidik
	Wilhelmina@sarawak.gov.my
	082 - 319210
	-
7	
	Panau ak Ujom
Penolong Pemelihara Hutan
	panauu@sarawak.gov.my
	082 - 319259
	-
8	
	Fatimah Haji Pura 
Pembantu Tadbir (Perkeranian)
	fatimahp@sarawak.gov.my
	082 - 319224
	-
9	
	Haazizkin Bin Hj. Jumat
Pen. Pemelihara Hutan Kanan
	haazizkin@sarawak.gov.my
	082 -
	-
10	
	Martin Jandom 
Pengawas Hutan
	martinj@sarawak.gov.my
	082 - 319105
	-
11	
	Homen anak Nawong
Pengawas Hutan
	homenn@sarawak.gov.my
	082 -
	-
12	
	Hasnan Yusuf 
Pengawas Hutan
	hasnany@sarawak.gov.my
	082 - 319105
	-
13	
	Amin Jais 
Pengawas Hutan
	aminj@sarawak.gov.my
	082 - 319105
	-
14	
	Mustapha Mat 
Pengawas Hutan
	mustapham@sarawak.gov.my
	082 - 319105
	-
15	
	Johny Isa 
Pemandu Kenderaan Bermotor
	johnyi@sarawak.gov.my
	082 - 319105
	-
16	
	Jessey James Abraham 
Pekerja Rendah Awam
	jessyja@sarawak.gov.my
	082 - 319224
	-ad Saiful Amrie Abdullah
Pegawai Penerangan
	saifula2@sarawak.gov.my
	082 - 319219
	082 - 440266
2	
	Nixon Girang Mang
Pen. Pemelihara Hutan Kanan
	nixongm@sarawak.gov.my
	082-319199
	-
3	
	Datin Saptuiah Abu Bakar
Pembantu Perpustakaan
	saptuiab@sarawak.gov.my
	082 - 319157
	-
4	
	Jainol Abidin Rosli
Penolong Pegawai Penerangan
	jainolar@sarawak.gov.my
	082 - 319167
	-
5	
	Ahmad Razali
Ahli Jurufoto Kanan
	ahmadr2@sarawak.gov.my
	082 - 319188
	-
6	
	Sebastian Lusat Juk
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	sebastlh@sarawak.gov.my
	082 - 319157
	-
7	
	Zamelia Shafina Bte Zainal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
	zamelisz@sarawak.gov.my
	082 - 319158
	-
8	
	Mohd Izzuddin bin Sallehin
Juruteknik
	moizzuds@sarawak.gov.my
	082 - 319158
	-
9	
	Abdillah Bin Johari
Pengawas Hutan
	abdillaj@sarawak.gov.my
	082 - 319158
	-
10	
	Sufian bin Abdullah
Pengawas Hutan
	sufiana@sarawak.gov.my
	082 - 319158
	-y Jerah Ugam
Penolong Pegawai Akaun
	jerryju@sarawak.gov.my
	082 - 319107
	082 - 319211
2	
	Wahi bin Sahmad
Pegawai Kerani Kanan (Kewangan)
	wahis@sarawak.gov.my
	082 -319112
	-
3	
	Suping Anak Thomas
Pegawai kerani Kanan (Kewangan)
	supingt@sarawak.gov.my
	082 - 319111
	-
4	
	Lucas Uluk Uchau
Pegawai kerani Kanan (Kewangan)
	lucas@sarawak.gov.my
	082 - 319111
	-
5	
	Zarlina bte Seron
Pembantu Tadbir (Kewangan)
	zallinas@sarawak.gov.my
	082 - 319114
	-
6	
	Jasmine Anak Jikus
Pembantu Tadbir (Kewangan)
	jasminej@sarawak.gov.my
	082 - 319114
	-
7	
	Mas bte Konang
Pembantu Tadbir (Kewangan)
	mask@sarawak.gov.my
	082 - 319114
	-
8	
	Jasila bte Ismail
Pembantu Tadbir (Kewangan)
	jasilai@sarawak.gov.my
	082 - 319114
	-
9	
	Leonard Matheus Resen
Pembantu Tadbir (Kewangan)
	leonarmr@sarawak.gov.my
	082 - 319114
	-
10	
	Diana Ak David Itang
Pembantu Tadbir (Kewangan)
	dianadi@sarawak.gov.my
	082 - 319115
	-
11	
	Thian Nyan Qing
Pembantu Tadbir (Kewangan)
	thianng@sarawak.gov.my
	082-319115
	-


	-
31	
	Jefferi Bin Jiee
Pengawas Hutan
	jefferij@sarawak.gov.my
	082 - 319155
	-

 davido.extraxim@gmail.com