kai
Pegawai Tadbir
	magdalenn@sarawak.gov.my
	082-445949
	082-440628
3	
Siti Norhiza bt. Mohd. Yusri
Setiausaha Pejabat
	sitiny@sarawak.gov.my
	082-440066
	082-440790
4	
Hanisah Abdullah
Setiausaha Pejabat
	ketrinha@sarawak.gov.my
	082-445744
	082-440790
5	
Dayang Nur Hafeezah bt. Termizi
Penolong Pegawai Tadbir (Pengurusan Sumber)
	nurht@sarawak.gov.my
	082-445723
	082-440628
6	
Sophia Michael Jenang
Penolong Pegawai Tadbir (Perhubungan Awam)
	sophiamj@sarawak.gov.my
	082-445434/445562
	082-445769
7	
Nur Shalazia bt. Morshidi @ Ramzi
Penolong Pegawai Tadbir (Perpustakaan)
	-
	082-440355
	082-440628
8	
Philip Soong Tiaw Boon
Pembantu Tadbir (Kew)
	soongtb@sarawak.gov.my
	082-445828
	082-440628
9	
Mary Kueh Woon Sim
Pembantu Perpustakaan
	mary@sarawak.gov.my
	082-445767
	082-440628
10	
Norziana bt. Haji Ahmad
Pembantu Tadbir (P/O)
	norzianaa@sarawak.gov.my
	082-441955
	082-440628
11	
Michael Chin
Setiausaha Sulit Kepada Timb. Speaker
	-
	082-445891
	082-440628
12	
Effa Edward Daung
Setiausaha Pejabat
	effaed@sarawak.gov.my
	082-445819
	082-440628
13	
Juraidah binti Sarimin
Pembantu Tadbir (Kew)
	juraidas@sarawak.gov.my
	082-445828
	082-440628
14	
Nazmah bt. Darham
Pembantu Tadbir (Kew)
	nazmahd@sarawak.gov.my
	082-445828
	082-440628
15	
Nur Eliana Abdullah
Pembantu Tadbir (P/O)
	elyanamg@sarawak.gov.my
	082-440355
	082-440628
16	
Hamisah bt. Mahidi
Pembantu Am Rendah
	hamisahm@sarawak.gov.my
	082-445767
	082-440628
17	
Razali b. Haji Awi
Pembantu Am Rendah
	razalia3@sarawak.gov.my
	082-441955
	082-440628
18	
Alwie b. Haji Ali
Pekerja Awam
	alwiea@sarawak.gov.my
	082-445559
	082-440628

 davido.extraxim@gmail.com