Warna Tema:	
  
Saiz Teks:	
A- A A+
Pilihan Bahasa:	
 Bahasa Melayu	 English (UK)
Lain-lain

UtamaTentang KitaDirektori PegawaiInisiatifSumberStatistikMuat TurunArchiveHubungi Kami
PRN PAHANG - Pekebun kecil
Senarai Kakitangan
No.
Nama
Jawatan
Samb.
Email@risda.gov.my
1
Wan Ahmad Shabri Zainuddin Bin Wan Mohamad
Pengarah RISDA Negeri
0
waszainuddin@risda.gov.my
2
Zulkefli Bin Zaini
Tim. Pengarah RISDA Negeri
0
zulkefli@risda.gov.my
3
Wan Mohamad Zamir Bin Wan Mohd Zuki
Pegawai Tadbir Negeri
0
wanzamir@risda.gov.my
4
Mohd Radzil Bin Abd Latiff
Pegawai RISDA Daerah Jerantut
0
radzil@risda.gov.my
5
Amirul Rasyidin bin Hasan Basari
Pegawai RISDA Daerah Temerloh
0
amirul@risda.gov.my
6
Rosnan Bin Ab. Rahman
Pegawai RISDA Daerah Bera
0
rosnan@risda.gov.my
7
Khairil Harris Bin Abd Khalid
Pegawai RISDA Daerah Pahang Timur
0
haris_khalid@risda.gov.my
8
Muhd Khairuddahri b Abdul Rahman
Pegawai RISDA Daerah Lipis
0
khairuddahri@risda.gov.my
9
Mohd Al Muzammel Bin Subri
Pegawai RISDA Daerah Maran
0
almuzammel@risda.gov.my
10
Nurhaida bt Samsudin
Pegawai RISDA Daerah Bentong
0
nurhaida@risda.gov.my
11
Mohd Jazlanuddin Bin Azmi
Pegawai RISDA Daerah Raub
0
jazlan@risda.gov.my

Menu Lain

Inisiatif Tahun 2012
Penafian | Peta Laman | Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Arkib | Soalan Lazim | Bantuan | W3C | Terma & Syarat
Paparan terbaik dengan resolusi 1024 x 768 piksel dengan pelayar popular seperti 
Tarikh Kemaskini:	31/5/2014	Jumlah Pelawat:	
16089


Tentang Kami
Piagam Pelanggan
Direktori Staf
Inisiatif
Statistik
Muat Turun Borang
Arkib
E-Aduan


Tentang Kami
Piagam Pelanggan
Direktori Staf
Inisiatif
Statistik
Muat Turun Borang
Arkib
Kalendar Pembangunan Modal Insan Pekebun Kecil 2014


Tentang Kami
Piagam Pelanggan
Direktori Staf
Inisiatif
Statistik
Muat Turun Borang
Arkib
Perkhidmatan RISDA - SSO
Kertas Kerja Seminar Pengurusan RISDA 2014
To Top

maucampo AdsClose
Related Searches
?
Free Hosting
Reseller Hosting
Hosting Provider
Hosting Plans
Best Web Hosting
Hosting Platform
Web Hosting Resellers
Web Hosting Company
Free Domain
maucampo
 davido.extraxim@gmail.com