Top Panel
A+RA-
 
 Malay Arabic English  Hindi Japanese Korean
Follow via Facebook
Follow via Youtube
UTAMA
PROFIL
BERITA
INFO KEMASUKAN
HUBUNGI KAMI
TERKINI
Tawaran Sebutharga Kenderaan Bahagian Akaun - Friday, 30 May 2014 10:00
HEBAHAN: Larangan Penglibatan Pegawai Awam - Friday, 30 May 2014 15:53
Karnival Voktek Peringkat Kebangsaan Kali - Thursday, 29 May 2014 10:39
Senarai Nama Pegawai Angkat SMT/KV - Thursday, 08 May 2014 09:04
8th Malaysia International Conference On - Monday, 31 March 2014 11:43

PROFIL
Bahagia Pendidikan Teknik dan Vokasional

READ MORE
 

 


PROFIL
Pengoperasian Sekolah

READ MORE
 

 


PROFIL
Pengurusan Akademik

READ MORE
 

 


PROFIL
Pembangunan PTV

READ MORE
 

 


PROFIL
Kejurulatihan PTV

READ MORE
 

 

Kejurulatihan PTV

Carta Organisasi
Direktori Staf
Interaktif

Keratan Akhbar
Soalan Lazim
Galeri Foto
Buku Tetamu
Peta Laman
Transformasi
Muat Turun
Pekeliling ICT
Direktori Pembangunan Kejurulatihan PTV
Details Published Date	 Written By Faizah	 Category: Pembangunan Kejurulatihan PTV	 Hits: 2509 Print	 Email
 

 	 NAMA	 JAWATAN	 SAMBUNGAN
PEJABAT PENGARAH
1.	 Dato' Haji Ahmad Tajudin Bin Jab
tajudin.jab@moe.gov.my	 Pengarah	 5154
2.	 Pn. Zaiton Binti Yusuf
zaitonyusof@moe.gov.my	 Pembantu Khas	 5154
PEMBANGUNAN KEJURULATIHAN PTV
3.	 Tuan Haji Zakaria Bin Md Noor
zakaria.nr@moe.gov.my	 Timbalan Pengarah	 5211
4.	 Pn. Saadiah Binti Mohd Diah
sa'diah.mdiah@moe.gov.my	 Pembantu Khas	 5201
5.	 Cik Nor Shahimah Binti Mohd Basha
shahimah.basha@moe.gov.my	 Pembantu Tadbir (P/O)	 5215
6.	 Pn. Siti Zahara Binti Suwari
zahara.suwari@moe.gov.my	 Pembantu Tadbir (P/O)	 5214
7.	 Cik Nurhasimah Binti Zainuddin
simah.zainuddin@moe.gov.my	 Pembantu Tadbir (P/O)	 5214
Sektor Kejuruteraan
8.	 En. Mohd Noh Bin Ahmad
noh.ahmad@moe.gov.my	 Ketua Penolong Pengarah	 5272
9.	 En. Nor Azman Bin Marjuki
azman.marjuki@moe.gov.my	 Penolong Pengarah	 5210
10.	 Pn. Hafizah Binti Omar
@moe.gov.my	 Penolong Pengarah	 5205
Sektor Bukan Kejuruteraan
11.	 Tuan Haji Mohamad Bin Samad
mohamad.samad@moe.gov.my	 Ketua Penolong Pengarah	 5042
12.	 En. Khairuddin Bin Khalid
khairuddin.khalid@moe.gov.my	 Penolong Pengarah	 5042
13.	 En. Mazlan Bin Mohd
mazlan.mohd@moe.gov.my	 Penolong Pengarah	 5207
Sektor Hubungan Industri Dan Agensi Luar
14.	 Dr. Abd Aziz Bin Sahat @ Ashari
aziz.ashari@moe.gov.my	 Ketua Penolong Pengarah	 5169
15.	 En. Robert @ Isa Bin Singgih @ Jasmi
isa.jasmi@moe.gov.my	 Penolong Pengarah	 5222
 

Next >
HRMISEMISSPLGePANGKATAPDM
eGTUKAR ANM SPPBS eOPERASI WEBMAIL
You are here: HomeDirektori StafScroll to Top
Hubungi Kami
Bahagian Pendidikan Teknik dan Vokasional 
Kementerian Pendidikan Malaysia
Aras 5&6, Blok E14, Parcel E,
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan,
62604 Putrajaya.
 
Telefon: 03-8884 5154
Faks: 03-8884 5033
Email: info@bptv.edu.my
Pengurusan Tertinggi BPTV
Pengurus Kandungan Portal BPTV
Khidmat Pelanggan
Kolej Vokasional / SM Teknik
BPTV
Pelawat
1282307
Hari Ini	Hari Ini	361
Minggu Ini	Minggu Ini	7480
Bulan Ini	Bulan Ini	39573
JUMLAH	JUMLAH	1282307
IP ANDA 210.186.55.211
 
User Name

Password

Remember Me


Forgot your password?
Forgot your username?
Create an account
Copyright © 2012 www.bptv.edu.my. All Rights Reserved.Designed by JoomShaper
Powered by Joomla! Valid XHTML and CSS
Penafian | Dasar Privasi | Administrator

Hakcipta Terpelihara 2012 . Bahagian Pendidikan teknik Dan Vokasional
Sesuai dalam paparan IE versi 8.0 ke atas dan Mozilla Firefox versi 3.6 ke atas
Resolusi sesuai adalah 1024 x 768



maucampo Ads
Trust Rating
58%
bptv.edu.my
Close
Related Searches
?
Hotel Kuala Lumpur
Joomla Sites
Free Web Templates
Web Templates
Free Web Space
Malaysia Travel
Malaysia Hotels
Hotels In Malaysia
maucampo
 davido.extraxim@gmail.com