Malay
English
+ - reset
white-box green-box red-box

Contact Us | Directory |  Site Map | Feedback | Help | FAQ | Subscribe Us 

login
HOME
PROFILE YP
EDUCATION ASSISTANCE
NEWS
GALLERY
PERSONALIZATION
STATISTIK
Home  Directory
Contact Us
Directory
Site Map
FAQ
Help
Feedback
Subscribe Us
Direktori Kakitangan
PDF	Print	E-mail
 Hear this article
Senarai Bahagian :-



BAHAGIAN

TELEFON

A

Pejabat Pengurus Besar

09-5181810

B

Bahagian Pentadbiran

09-5181829

C

Bahagian Kewangan

09-5181881

D

Bahagian Bantuan Pendidikan

09-5181850

E

Bahagian Pelaburan

09-5181894

F

Bahagian Audit

09-5181804

A. Pejabat Pengurus Besar

BIL

NAMA

JAWATAN

EMAIL

TELEFON

1

Dato' Saariah Bt Saad

Pengurus Besar

saariah@yp.org.my	
 

2	
Norhamiza Bt Abdul Hamid

Setiausaha Pejabat	norhamiza@yp.org.my	09-5181810
B. Bahagian Pentadbiran

BIL

NAMA

JAWATAN

EMAIL

TELEFON

1

Nor Aza Abdul Aziz	Pengurus	
azaziz@yp.org.my

09-5181812

2

Mohd Fazmie B Abu Johan

Penolong Pengurus

fazmie@yp.org.my	
09-5181815

3

Norma Isna Hernanny Bt Musa

Penolong Pengurus

norma@yp.org.my	
09-5181816

4

Rohana Bt Abdullah

Setiausaha Pejabat

rohana_abdullah@yp.org.my	
09-5181829


    
C. Bahagian Kewangan

BIL

NAMA

JAWATAN

EMAIL

TELEFON

1

Mohd Asri B Zakaria

Pegawai Kewangan

asri@yp.org.my	
09-5181875

2	
Zalizan Bt Zahari

Setiausaha Pejabat	izan@yp.org.my	09-5181881
Unit Kutipan Bayaran Balik
4	
Zarinah Bt Hamid

Pen. Peng. Kanan
zarinah@yp.org.my	09-5181874
5	
Razimah Bt Abdullah Hashim

Pen. Pengurus	razimah@yp.org.my	09-5181820
D. Bahagian Bantuan Pendidikan

BIL

NAMA

JAWATAN

EMAIL

TELEFON

1

AirulAmri Bin Amran

Pengurus

airulamri@yp.org.my	
09-5181841

2	
Abd Razak Bin Abu Musa Saari

Pen. Peng. Kanan	razak@yp.org.my	09-5181873
Unit R&D

3

Safwati Bt Ahmad

Pen. Pengurus

safwati@yp.org.my	
09-5181819

Unit Pinjaman/Biasiswa IPT

4

Zakiah Bt Saleh

Pen. Pegawai Tadbir

zakiah@yp.org.my	
09-5181852

5

Rohana Bt Khamdan

Pen. Peg. Tadbir

rohana_khamdan@yp.org.my	
09-5181851

Biasiswa Sekolah Menengah (BSM)

6

Meor Ahmad Ariff B Meor Abdul Wahab

Pen. Pengurus

maa@yp.org.my	
09-5181808

Biasiswa Sekolah Rendah (BSR)/Program

7

Muhamad Idrus B Ruddin

Pen. Peng. Kanan

idrus@yp.org.my	
09-5181845

8

Nor Azean Bt Othman

Pen. Pengurus

norazean@yp.org.my	
09-5181809

9	
Norlatipah Bt Alias

Pen. Pengurus	norlatipah@yp.org.my	09-5181843
10	
Khairun Nisa Bt Mohd Arshad

Pen. Pengurus	anis@yp.org.my	09-5181842
11	
Mohd Zulhafni B Ahmad

Pen. Peg. Tadbir	zulhafnie@yp.org.my	09-5181860
Geran Sumbangan

12

Meor Ahmad Ariff B Meor Abdul Wahab

Pen. Pengurus

maa@yp.org.my	
09-5181808

13
Siti Hajar Bt Azizan

Pen. Pegawai Tadbir	hajar@yp.org.my	09-5181856
E. Bahagian Pelaburan

BIL

NAMA

JAWATAN

EMAIL

TELEFON

1

Mahmud B Mohd Nawawi

Pengurus

mahmud@yp.org.my	
09-5181891

2

Zakari B Shah Budin

Penolong Pengurus

zakari@yp.org.my	
09-5181818

3

Saliza Bt A.Jalil

Penolong Pengurus

saliza@yp.org.my	
09-5181837

4

Onn B Abdul Rani

Penolong Pengurus

onn@yp.org.my	
09-5181838

5	
Nurraimy Bt Mohamed Mokhtar

Setiausaha Pejabat	nurraimy@yp.org.my	09-5181894
F. Bahagian Audit

BIL

NAMA

JAWATAN

EMAIL

TELEFON

1

Faizah Bt Shafie

Juruaudit

faizah@yp.org.my	
09-5181835

 

G.Bahagian Teknologi Maklumat

BIL

NAMA

JAWATAN

EMAIL

TELEFON

1	
Saipudin Md Nor

Pengurus	smn@yp.org.my	09-5181831
2	
Khuzaifah Bt Mislam

Peg. Tekn. Maklumat	khuzaifah@yp.org.my	09-5181833

inShare
Last Updated on Monday, 13 January 2014 08:27 Hits : 30081 times
 
Visitor Statistic

Total no of visitor today:126
Total no of Visitor yesterday :487
Total no of visitor this week :3058
Total no of visitor this month :19125
Total Visitor:675822

Subsidiaries

ypmtp_ikip_

Hyperlink

mygovernmentkptmjpamsc
mampujmumyline

Home | YP Profile | Education Assistance | News | Feedback | FAQ | Contact Us | Sitemap
Copyright 2009. Pahang State Foundation / Yayasan Pahang  Disclaimer - Security Policy - Privacy Policy
Yayasan Pahang, Kompleks Yayasan Pahang, Tanjung Lumpur, 26060 Kuantan, Pahang Darul Makmur.
Tel : 09 - 5181 800 Fax : 09 - 5181 888
YP News fb-icon twit-icon
This website is best viewed using Internet Explorer 8.0 and Firefox 3.0 with the revolution of 1280 x 1024 pixel

 davido.extraxim@gmail.com