Lp.	Wpłata	język	Imię	Nazwisko	e-mail	telefon	wynik testu	ustny	Oczekiwany kurs	Godzina	Komentarz	
1	nie	ang	Damian	Jamioł	jamiol@wp.pl	500441219		A2 kont				
2	nie	ang	Agata	Sanecka	agata.sanecka@wp.pl	504976059		A2 kont				
3	nie	ang	Joanna	Czernicka	asia.czernicka@gmail.com	663595920		B1 kont na pon/sr				
4	umowa podpisana	ang zap	Agnieszka	Belniak	agnieszka.belniak@gmail.com	513150527		B1 kont jest w gr pon/sr				
5	umowa podpisana	ang	Michał	Mincberg	mmmincberg@gmail.com	791003666		A2 kont				
6	nie	ang	Justyna	Dziamara	dziamarajustyna@yahoo.com	602157677		B1 indywidualne				
7	umowa podpisana	ang zap	Monika	Piórkowska	monika.piorkowska@wp.pl	509 109 293		B1				
8	umowa podpisana	ang	Maciej	Wnuk				"A2
"				
9	rezygnacja	ang	Marek	Stankiewicz	marekstankiewicz6@wp.pl 	510147517	72	B2	BEC Higher	17:50:00	mejl z zaliczką na początku tygodnia	
10	nie	ang	Renata	Lal	renata.lal@gazeta.pl	502683037	58	B1	B1 z Piotrkiem			
11	zaliczka zwrócona	ang	Anna	Adamowicz	anna.m.adamowicz@gmail.com	508283339	75	B2	BEC Higher	19:30:00	tylko ta późna godzina. a gdy nie to może być 5.50	
12	 umowa podpisana	ang zap	Anna 	Majewska	a.majewska01@gmail.com	795241895		A2				
13	rezygnacja	ang	Małgorzata	Bochniak	rhplus1@wp.pl	883749497	44	A2				
14		ang	Anna	Dul	dul@acn.waw.pl	605319383; domowy 228257602						z intenetu
15	umowa podpisana	ang zap	Anna 	Zarycka	anna.zarycka@gmail.com	603185335		B1				
16		wło	Halina	Cichocka	h.cichocka1@wp.pl	698845853					Ona chce dla córki lat 15 lekcje mieć, mieszka w Oborach obok Piaseczna, jakaś szkołą zaoferowała lekcje za 60 za 60.	
17		ang	Małgorzata	Ragus	gosiaragus@gmail.com	691798563		"B1
"				
18		ang	Paulina	Młynarska	pmlynarska@hotmail.com	506825081	nie wiadomo	B2	konwersacyjne		Nie może we wtorki czwartki może tylko w poniedziałki i śrdody, ewentualnie w soboty.	Z internetu dowiedziała się
19		ang	Daniel	Kot	nettel@onet.eu	516466041		B1 może nawet B2				
20	tak	ang										
21		ang	Anna	Ragus	annaragus1987@gmail.com	781103998		A2 wt/cz 19:30	jutro muszę dryndnąć i dowiedzieć się czy ma koleżankę do grupy 			
22	podpisana umowa	ang	Piotr	Wierzbicki	peter.wierzbicki@gmail.com	501298783		B1				
23		ang-ind	Beata	Kowalewska		509159753			Zaproponowane ceny to 120 za 90 minut i 90 za 60 minut w przypadku lekcji 2 razy w tygodniu.			
24			Justyna	Rozwadowska	j.rozwadowska@gazeta.pl				coś po 19.00 kurs angielskiego.			
25		hiszpański	Mateusz	Klara	mateuszklara@gmail.com	882222585			sobota od 10.00 do 13.00 1230 zł			
26	rezygnacja		Maciej	Mrozek	maciej.mrozek@Honeywell.com	602650945	81	B2/C1	wtorek/czwartek 1750; a może nawet 19.30			
27	rezygnacja		Marcin	Antoszak	marcin.antoszak@honeywell.com	518671002	78	B2/C1	wtorek/czwartek 1750; a może nawet 19.30			
28			Andrzej	Miedziak								
29			Ewa	Mazurko								
30	wpłacił zaliczkę	angielski	Krzysztof	Budzisz	krzysztofbudzisz@gmail.com	695977507	75	B2/C1	wtorek/czwartek 1750; a może nawet 19.30 bardziej ten o 19.30, tym 17.50 nie bardzo.			
31	zostawiłem wiadomość na sekretarce	angielski	Ewa	Gujska	ewagujska@interia.pl	607724529	65	B2/C1	po zdanym FCE, poniedziałek nie pasuje, wtorek od 12 do 16.00, czwartek od 14.00.			
32	wpłacona zaliczka 79 - poinformowałem o cenie 100 zł/60 u nas lub 80/60 u niej i +5 zł za każdą następną osobę.	francuski	Maria	Zakrzewska		530606333			sobota 15:30			
33		angielski	Dorota	Glinka	dora495@wp.pl	668486292	67	Grant General 445	pon/sr 19:30 wt/cz 17:50	"pani chce poziom B2 wiec taki bedzie
"	wieczorem wyslac trzeba info o grantach na maila z kwota zaliczki i numerem konta bankowego	
34		angielski	Emil	Szafnicki	szafnicki.emil@gmail.com	507101158	55	Business English	B1		wysłać oferte z cenami na maila. w czwartek. informacja do pana o grupie. wt/cz 17:50. Jeżeli nie. to indywidualne zajęcia.  wtorek czwartek. 	
35												
 davido.extraxim@gmail.com