N: Surname, First Name Position Company Contacts 1 Akova, Krasimira Административен директор Solid 55 Ltd Тел: 02/ 807 11 55 Факс: 02/ 807 11 56 office@solid55.com 2 Angerer, Michael, Dr. Trade Commissioner Austrian embassy 3 Ararski, Vasil Директор Човешки ресурси Actavis Operations Ltd Тел: 02/ 9321 640 Факс: 02/ 9321 555 vararski@actavis.bg 4 Arsov, Ivan Директор на Национална финансово-стопанска гимназия Национална финансово-стопанска гимназия Тел: 02/ 866 20 13 dir@nfsg.online.bg 5 Asenov, Emil Гл. ас. Университета за национално и световно стопанство, Катедра Финансов контрол Моб: 0899 823 153 emilasenov@gbg.bg 6 Asparuhov, Zhivko Директор дирекция „Здравословни и безопасни условия на труд” Изпълнителна агенция Главна инспекция по труда Тел: 02/ 810 17 00 Факс: 02/ 987 47 17 control_git@mlsp.government.bg 7 Atanasov, Emil Кмет Община Своге тел: 0726/ 20 59 факс: 0726/ 25 39 kmet@svoge.bg 8 Atanasov, Stancho Директор Професионална гимназия „Велизар ПЕЕВ” – гр. Своге Тел/факс: 0726/ 25 28 Pg-vpeev@abv.bg 9 Barakova, Elitsa Изпълнителен директор Фондация "Помощ за благотворителността в България" Тел: 02/ 981 1001 elitsa@bcaf.org 10 Behar, Maxim Chief ExecutiveM3 Communication Тел: 02/ 818 70 10 11 Belamaric Saravanja, Morana Проект мениджър CCPC – Хърватски център за чисто производство Тел: (+ 385 1) 6311-999 Факс: (+ 385 1) 617-6734 goran.romac@apo.hr
12 Bendurska, Gergana PR Manager ВМ Финанс Груп Тел: 02/ 979 16 91 Факс: 02/ 979 17 64 gbendurska@vmfgroup.com 13 Bethke, Kai Ръководител ИНДУСТРИАЛНО РАЗВИТИЕ, Отдел развитие на частния сектор UNIDO – United Nations Industrial Development Organization Tel: +43 (1) 26026-0 Fax: +43 (1) 2692669 k.bethke@unido.org 14 Bird, Malcolm Консултант ЕМЦ ООД 15 Blagoev, Veselin Изп. директор International University тел: 02/ 981 27 40 факс: 02/ 981 33 45 office@iu-edu.com 16 Bösenhofer, Manuela Консултант, Отдел развитие на частния сектор UNIDO – United Nations Industrial Development Organization Tel: +43 (1) 26026-0 Fax: +43 (1) 2692669 M.Boesenhofer@unido.org 17 Buhne, Neil Местен представител на UNDP за България UNDP – Програма на ООН за развитие Тел: 02/ 96 96 100 Факс: 02/ 981 31 84 18 Burov, Ivelin Председател на УС БДС 19 Buyuklieva, Rumyana EQE 20 Chernev, Georgy Председател Софийска Търговко-Промишлена Камара Тел: 02/ 926 63 84 scci@scci.bg 21 Chulev, Oleg Конфедерален секретар Конфедерация на труда „Подкрепа” chulev@pokrepa.org 22 Cmrecnjak, Stanko Съветник Посолство на Р Хърватия croemb.sofia@mvpei.hr 23 Dankova, Petya Консултант Юкономикс ООД Тел: 0899 142 651 pdankova@unconomics.com 24 Danailov, Encho Интерзон Е ЕООД Тел: 02/ 946 53 30 Encho_danailov@yahoo.com
25 Drumev, Ognian Изп. директор Фондация ЕКИП (правоприемник на КЕЪР България) Тел: 02/ 943 00 59 Факс: 02/ 643 00 37 o.drumev@ecip-bg.orgognian.drumev@care-bg.org 26 Denchev, Boyko Head R&D Projects Federation of the Scientific and Technical Unions in Bulgaria тел: 0887 989 068 b.denchev@fnts-bg.org 27 Despotova, Darinka Constantia Packaging AG Тел: 0888 452 211 ddespotova@yahoo.com 28 Diem, Karl, Dr. Посланик Австрийско посолство 29 Dimitrova, Boryana Управителен директор Алфа Рисърч Тел: 02/ 983 6056 b_dimitrova@aresearch.org 30 Dimitrov, Dimitar Заместник министър МЕЕ 31 Dimitrov, Stefan Управител Агротехимпекс ЕООД тел: 034/ 443 106 факс: 034/ 441 653 agrotech@mbox.digsys.bg 32 Dimova, Ekaterina Изп. директор Добрички панаир АД тел: 058/ 601 556 факс: 058/ 604 283 Dobrich_fair@abv.bgekdimova@abv.bg 33 Dobrev, Zhelyo Управител Стройконсулт ЕООД Тел: 044/ 62 56 10 Факс: 044/ 62 41 47 dobrev@stroy-consult.com 34 Dobrianova, Irina Център за учебно-тренировъчни фирми МОН 35 Dombalova, Lilyana Координатор на световната инициатива на химич. промишленост RESPONSIBLE CARE в Б-я Българска камара на химическата промишленост тел: 02/ 920 05 73 факс: 02/ 920 05 73 ld@bcci2001.com 36 Doncheva, Veselina Overgas Inc.
37 Enimanev, Ivan Син 38 Enimanev, Krasimir Експерт по устойчиво индустриално развитие на регионите Русенски университет – Русе Технически университет – София тел: 082/ 821 628 факс: 082/ 823 066 enimania@abv.bg39 Evgeniev, Evgeni Български съюз на частните предприемачи Тел: 02/ 980 11 82 Факс: 02/ 987 55 78 vuzrazhdane@union-vuzrazhdane.eu 40 Evgenieva, Rumyana Български съюз на частните предприемачи Тел: 02/ 980 11 82 Факс: 02/ 987 55 78 vuzrazhdane@union-vuzrazhdane.eu 41 Fikova, NeliPR Програма за разработка на публично-частни инвестиционни проекти и проекти по Структ.фондове ЦТИО към Св. Кл. Охридски 02/ 989 50 52 42 Filipova, Miglena Координатор на фондация „Детство сега” Девин АД тел: 02/ 8072 840 office@devin-bg.com 43 Ftikas, George Manager KLC Bulgaria EOOD Тел: 02/ 987 15 66 факс: 02/ 987 15 99 George_ftikas@klclawfirm.com 44 Galabinov, Rumen Изп. Директор и член на УС ЗИ Български имоти АД тел: 02/ 9158 719 факс: 02/ 9158 719 r.galabinov@bulgarskiimoti.bg 45 Gancheva, Vyara Председател Форум за устойчиво развитие ФОКУС тел: 02/ 856 98 64 факс: 02/ 855 57 99 ganchevav@yahoo.com 46 Gancheva, Antoaneta Началник отдел НОИ 47 Garnizova, Ani 48 Genchev, Gencho Ръководител DJAKO тел: 02/ 920 49 42 Gencho43@abv.bg
49 Geneva, Meglena PR мениджър ТехноЛогика Тел: 02/ 91 91 2, в. 130 mgeneva@technologica.com 50 Georgiev, Nikolay Зам.-председател Фондация Благодеятел Тел/факс: 02/ 927 73 28 office@blagodeyatel.net 51 Georgiev, RosenProject Manager Meeting Diversity AIESEC LC Sofia 0887 449 189 Rosen.georgiev@aiesec.net 52 Georgieva, AntoniaГлавен експерт НОИ 02/ 926 12 19 53 Georgieva, Mara Капитал 54 Germanova, Ralitza UNDP GC Focal point UNDP – Програма на ООН за развитие Тел: 02/ 96 96 162 ralitza.germanova@undp.org 55 Germer, Carsten Програмен директор, UNDP Консултант Околна среда UNDP – Програма на ООН за развитие Тел: 02/ 9696 100 carsten.germer@undp.org 56 Göller, Bernhard Консултант ЕМЦ ООД 57 Grigorov, Grigor Управител МТТ-София ЕООД тел: 02/ 983 26 65 факс: 02/ 980 74 60 mtt@dir.bg 58 Grigorova, Snezhana Административен директор Каммартон България ЕООД тел: 02/ 926 60 19 Snezhana.grigorova@kammarton.com 59 Grigorova, Veselka Професионална гимназия Своге 60 Hadzhieva, Diana Офис мениджър ЕМЦ ООД 61 Haragonzo, Gabor Hungarian Cleaner Production Centre, Corvinus University of Budapest Tel: +36 1 482 5280 Fax: +36 1 482 5407 gabor.harangozo@uni-corvinus.hu
62 Harizanova, Margarita Преподавател в УНСС, Зам.-ръководител Катедра Управление, Ф-т Управление и икономика УНСС Ф-т Управление и икономика Катедра Управление Тел: 02/ 8195 567 harisanova@abv.bg 63 Hristova, Simona Ръководител Международна дейност и проекти Национална занаятчийска камара Тел: 02/ 986 21 60 Факс: 0878 102 470 nzk@abv.bg 64 Ignatova, Ekaterina Изп. директор БАУКО – Асоциация на консултантските фирми тел: 02/ 401 05 06 факс: 02/ 401 05 06 65 Ilieva, Gergana Връзки с обществеността ТехноЛогика Тел: 02/ 91912, в. 133 66 Каприева, Зора 67 Katunina, Evelina Сътрудник търговско бюро ТЮФ Рейнланд България ЕООД Тел: 02/ 987 92 91 68 Kalcheva, Kamelia Директор програми ЕМЦ ООД Тел: 02/ 944 47 58 Kamelia.kalcheva@emc-bg.org 69 Koleva, Galina Институт по социология при БАН, Секция „Методи на социологическите изследвания и обществено мнение” тел: 02/ 973 13 42 факс: 02/ 980 58 95 galyak@gmail.com 70 Kovacheva, Diana Изпълнителен директор Прозрачност без граници Тел: 02/ 986 7713 diana@transparency-bg.org 71 Kovacheva, Mira Директор FAST – Foundation for Advanced Social Trust Ул. Софроний Врачански 129-Б ап. 39, София 1233 72 Kovacheva, Nikolina Гл. секретар Национална занаятчийска камара Тел: 02/ 986 21 60 Факс: 0878 102 470 nkovacheva@abv.bg
73 Kraeva-Dancheva, Krasimira Управител АСК реклама и ПР обслужване тел: 02/ 980 28 24 факс: 02/ 989 00 14 kraeva@ask.bg 74 Krаstenova, Elena Адвокат тел: 02/ 952 57 58 факс: 02/ 952 57 83 krastenova@ttm.bg 75 Липова, Антоанета Връзки с обществеността Проект Родопи 02/ 980 12 76 Tony.lipova@rodope.org 76 Логофетова, Яна Hiron Management Consulting Ltd. 02/ 818 80 39 0888 881 418 logofetova@hiron-mc.com 77 Leake, Nick Deputy Head of Mission British Embassy Sofia 78 Lyubomirova, Kamelia Старши експерт Министерство на труда и социалната политика Тел: 02/ 8119 518 kim@mlsp.government.bg 79 Мъглова, Кристина Маркетинг специалист Фондация Помощ за благотворителността 02/ 981 19 01 Kristina@bcaf.org 80 Madolev, TsvetanАКБ Форестн ХАД Финансово-индустриалния концерн тел: 02/ 969 29 35 факс: 02/ 963 41 55 Hhi_sales@mail.bg 81 Малеева, Михаела Изпълнителен директор Асоциация на специалистите по комуникации в общините 0884 705 760 amco@abv.bg 82 Manolova, Emiliya Управител Джеми Стратус ООД тел: 0888 707 877 Caliopa_72@abv.bgjemmy_adv@abv.bg 83 Matev, Dimitar Заместник президент Балкански институт по труда и социалната политика Тел: 02/ 971 25 58 Факс: 02/ 870 96 61 dmatev@bilsp.org, dmatev@mail.bg 84 Михайлова, Мария Връзки с обществото, маркетинг и PR Англо-Американско у-ще София 02/ 923 88 22 mmihailova@aas-sofia.org
85 Mihaylova, Tatyana Научен сътрудник ИССИ – КНСБ тел: 02/ 401 05 28 факс: 02/ 401 06 68 tanimich@yahoo.com86 Mineva, Daniela Сътрудник Център за изследване на демокрацията тел: 02/ 971 30 00 Daniela.mineva@online.bg 87 Mirtchev, Mitko Президент Клуб 9000 Тел: 02/ 980 49 10 club9000@club9000.org 88 Mirtchev, Vasil Председател на Съвета на директорите ВМ Финанс Груп Тел: 02/ 979 16 91 Факс: 02/ 979 17 64 vmirtchev@vmfgroup.com 89 Mitev, Valentin Управител Консултантска група София ЕООД Тел/факс: 02/ 987 32 52 Valentin.mitev@gmail.com 90 Miteva, MariaСпециалист маркетинг и PR Строй консулт 044/ 616021 91 Mitreva, Hristina Гл. директор и гл. актюер на НОИ Национален осигурителен институт Тел: 02/ 926 12 00 Hristina.mitreva@nssi.bg 92 Mladenov, Totyu Изп. директор Изпълнителна агенция Главна инспекция по труда Тел: 02/ 810 17 00 Факс: 02/ 987 47 17 mladenov@mlsp.government.bg 93 Найденова, Цветелина Коордиунатор договори отдел Екология Кумерио мед 0728/ 62285 petrova@cummerio.... 94 Nedeva, Elena Изп. директор Хайпро България ООД тел: 0610/ 52 669 факс: 0610/ 52 670 Office@hipro.bg 95 Nedeva, Goranka Национална финансово-стопанска гимназия 96 Nikolova, DimitrinaЕксперт СГС 0889 07756 97 Nikolova, Efrоsina Държавен експерт Министерство на труда и социалната политика тел: 02/ 8119 534 enikolova@mlsp.government.bg
98 Nikolova, Rumyana Управляващ собственик PR Consulting Office тел: 0889 411 798 факс: 048/ 187 210 545 office@pr-office.org 99 Nikolova, Viktoria Управител Медицински център Лора ЕООД Тел: 02/ 981 32 96 loramed@abv.bg 100 Nyagolova, Maya UNDP Секретар Защита на обществото, отговаря за инициативата Глобален Договор UNDP – Програма на ООН за развитие Тел: 02/ 96 96 167 Факс: 02/ 981 31 84 maya.nyagolova@undp.org 101 Osikovska, Daniela Изп. директор Бойден България тел: 02/ 963 00 70 факс: 02/ 866 93 35 dossikovska@boyden.com 102 Pandzharov, Valery Член на УС Фондация ЕКИП (правоприемник на КЕЪР България) Тел: 02/ 943 00 59 Факс: 02/ 643 00 37 v.pandzharov@ecip-bg.orgvalery.pandzharov@care-bg.org 103 Patrashkova, Tsvetanka HR Manager FADATA Ltd. Tel: 02/ 868 70 46 Tsvety.patrashkova@fadata.bg 104 Penkova, Daniela Административен директор Фондация Европейски институт тел: 02/ 988 64 10 факс: 02/ 988 64 11 dpenkova@europe.bg 105 Пенкова, Десислава KEG 106 Petkov, Dimitar Зам.-изп. директор Изпълнителна агенция за насърчаване на SMEs Тел: 02/ 932 92 11 Факс: 02/ 980 58 69 office@sme.government.bg 107 Petrov, Petroslav Изп. директор ЕМЦ ООД Тел: 02/ 944 47 58 emc@emc-bg.org
108 Petrova, Daniela Център за икономическо развитие 02/ 819 07 53 d.petrova@ced.bg 109 Petrova, Violeta Мениджър Външни Пазари „Баттибалено” Рила Стил ЕООД Тел: 02/ 832 30 49 Факс: 02/ 931 09 91 violeta@rila-style.com110 Petrova, Violeta Управител Belaskala Enterprises тел: 0889 540 505 info@belaskala.com 111 Petrova, Diana Управител Салон Ефект ООД Тел: 0886 772 780 efekt@dir.bg 112 Ponz Canto, Fernando Първи секретар на Делегацията на Европейската комисия в София ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО НА ЕВРОПЕЙСКАТА КОМИСИЯ В БЪЛГАРИЯ 113 Prenner, Helmut Управител COS Group 114 Radeva, Nina Заместник министър МЕЕ 02/ 940 75 50 n.radeva@mee.government.bg 115 Ragin, Blagoi Председател Българска хотелиерска и ресторантьорска асоциация 116 Rasheva, Klimentina Greenstep BG тел: 0888 295 767 117 Rashev, Boyan Greenstep BG тел: 0888 295 767 118 Rashkov, Dimitar Управител Юроспийд ООД тел: 02/ 402 42 10 Mobile: 0888 617 488 eurospeed@eurospeed.biz 119 Rendov, Martin 120 Ribarova, Ekaterina Изпълнителен секретар КНСБ, Департамент „Европейска интеграция. Социално партньорство” Тел: 02/ 401 06 90 факс: 02/ 988 59 69 eribarova@hotmail.com 121 Roy, Carlos
122 Sarakostova, Elena Организатор маркетинг Транспрес ООД тел: 02/ 948 07 00 факс: 02/ 948 07 01 sarakostova@transpress.bg 123 Savova, Nadezhda Консултант Communication Experts тел: 0888 345 338 N.Savova@CommunicationExperts-Bg.com 124 Semerdzhieva, Petranka Директор ИАНМСП – Изпълнителна агенция за насърчаване на SMEs тел: 02/ 932 92 29 p.semerdjieva@sme.government.bg 125 Simeonov, Ivan ПР мениджър АСК реклама и ПР обслужване тел: 02/ 980 28 24 факс: 02/ 989 00 14 ivan@ask.bg 126 Simeonov, Tsvetan Заместник председател Българска Търговско-Промишлена Палата тел: 02/ 811 74 54 факс: 02/ 987 32 09 simeonov@bcci.bg 127 Slavov, Stanislav Главен експерт Център за икономическо развитие тел: 0888 951 527 факс: 02/ 819 07 76 s.slavov@ced.bg 128 Stancheva, Diana Национална финансово-стопанска гимназия 129 Stefanova, MarinaКонсултантска къща „Стратегии” Тел/факс: 02/ 927 73 28 strategii@abv.bg 130 Stoichkova, Daniela 131 Stoichkova, Yana Мениджър Социални политики Овергаз 132 Stoevski, Grozdan Мениджър S Consult Интегра България Тел: 02/ 986 37 72 Grozdst@consultant.bggrozdanstoevski@sgconsult.eu 133 Stoyanov, Doychin Консултант М.С. Тритон България ООД Тел/факс: 02/ 953 35 67 stoyanov@mc-triton-bg.eu
134 Stoyanova, Joanna XEROX Tabakov, Georgy Председател Български икономически форум Тел: 02/ 9515259 g.tabakov@biforum.org 135 Tassev, Stamen Изп. директор Български форум на бизнес лидерите Тел: 02/ 986 52 02 Факс: 02/ 986 56 25 office@bblf.bg 136 Todorov, Detelin Доминион грейн България АД 0570/ 82527 0888 222 188 detelin.todorov@dominionbg.com 137 Todorova, Vesa Управител Шотерон-98 ЕООД тел: 082845835 факс: 082845835 Shoteron@abv.bg 138 Todorova, Dimitrina Изп. директор БАРДА – Българска асоциация на агенции за регионално развитие и бизнес центрове тел: 02/ 983 03 43 факс: 02/ 983 03 41 dtodorova@barda.info 139 Todorova, Rositsa Мл. Експерт Човешки ресурси Агенция по заетостта тел: 02/ 980 44 79 140 Tomev, Lyuben Директор ИССИ КНСБ тел: 02/ 401 05 91 факс: 02/ 401 06 68 ltomev@abv.bg 141 Tonchev, Miroslav Главен директор „Работодателски системи” Българска Стопанска Камара Тел: 02/ 932 09 52 mtonchev@bia-bg.com 142 Vasileva, Penka Експерт социални дейности Фондация Европейски институт тел: 02/ 988 64 05 факс: 02/ 988 64 11 pvassileva@europe.bg 143 Vatev, Kiril Управител Тандем ООД Тел: 02/ 915 60 17 food@tandem.bg 144 Velichkova, Tanya Главна инспекция на труда
145 Velinova, Yordanka БСК Тел: 02/ 987 63 03 0888 978 715 146 Videnova, Irina Експерт Европейски програми Група Технология на Металите – Ангел Балевски Холдинг АД тел: 02/ 818 59 35 факс: 02/ 818 59 49 ividenova@mtgbg.com 147 Vitko, Franz Съветник Посолство на Р. Беларус 148 Viyachka, Yordanka Управител АВЛ София ЕООД тел: 02/ 963 28 66 факс: 02/ 963 32 66 daniavl@datacom.bg149 Vladimirova, Elena Проект мениджър EMC Ltd Тел: 02/ 944 47 58 Elena.vladimirova@emc-bg.org 150 Voynov, Vasil Зам.-министър MLSP 02/ 981 43 58 voinov@mlsp.government.bg 151 Weiss, Anette Проект мениджър FAST – Foundation for Advanced Social Trust Ул. Софроний Врачански 129-Б ап. 39, София 1233 152 Yordanov, Dancho Мениджър продажби ТЮФ Рейнланд България ЕООД Тел: 02/ 987 92 91 153 Yordanova, IrinaДиректор проекти и публични комуникации КРИБ 02/ 981 91 69 irinayordanova@ceibg.bg 154 Zaykova, Maria Офис мениджър Полимери АД - Девня Тел: 0519/ 9 26 18 Факс: 0519/ 9 27 17 mzaikova@yahoo.com 155 Zhitarova, Bilyana Член на УС Фондация ЕКИП (правоприемник на КЕЪР България) Тел: 02/ 943 00 59 Факс: 02/ 643 00 37 b.zhitarova@ecip-bg.orgbiljana.zhitarova@care-bg.org 156 Ivanov, Ivaylo Началник отдел Мултимедийна PR продукция Overgas ivailo_ivanov@overgas.bg
 davido.extraxim@gmail.com