Начало
    БАР
        Структура
        Ръководство
        Устав
        Решения от общи събрания
            XIII конгрес Банско 2009
            XIV конгрес Варна 2011
        Интервенционално дружество и други
    Рентгенология & Радиология
        Ред колегия
        Книжка 1 2009
        Книжка 2 2009
        Книжка 3-4 2009
    Стандарти
        Стандарт образна диагностика 2010
    Събития
    Предстоящи конгреси
    Контакти
        Членове на БАР
        Организации в България
        Организации в чужбина

 
Членове на БАР
Medical Title 	First Name 	Last Name 	Hospital 	Street 	ZIP 	City 	Email
  	  	  	  	  	  	  	 
Asoc.Prof. Dr. 	Galina 	 Ivanova Kirova 	Tokuda 	Nikola Vapcarov 51B 	1407 	Sofia 	kirovag@yahoo.com 
Dr. 	Marina  	 Antonova Vloka 	Tokuda 	Nikola Vapcarov 51B 	1407 	Sofia 	marinavloka@abv.bg 
Dr. 	Dora  	Konstatinova Zlatareva 	Tokuda 	Nikola Vapcarov 51B 	1407 	Sofia 	dorazlat@wahoo.com 
Dr. 	Teodora  	 Manovska Monovska 	Tokuda 	Nikola Vapcarov 51B 	1407 	Sofia 	dori_monovska@yahoo.com 
Dr. 	Emil  	Dimitrov Vatcev 	Tokuda 	Nikola Vapcarov 51B 	1407 	Sofia 	d_r_vachev@dir.bg 
Dr. 	Branimir 	Serafimov Penev 	Tokuda 	Nikola Vapcarov 51B 	1407 	Sofia 	branimir_penev@abv.bg 
Dr. 	Valentin  	Ivanov Ivanov 	Tokuda 	Nikola Vapcarov 51B 	1407 	Sofia 	vivanov_i@abv.bg 
Dr. 	Neno 	Anatoliev Hristovsky 	Tokuda 	Nikola Vapcarov 51B 	1407 	Sofia 	drhristovsk@gmail.com 
Dr. 	Maria  	 Dimitrova Kalcheva 	MDL”Rusev”EOOD 	 boul.  Balgaria 234 	4000 	Plovdiv 	dr_kalcheva@yahoo.com 
Dr. 	Diana  	 Georgieva Dimitrova-Popova 	MDL”Rusev”EOOD 	 boul.  Balgaria 234 	4000 	Plovdiv 	popova_mri@abv.bg 
Dr. 	Irina  	Stoimenova - Yakova 	DKC 5 	zh.k.Trakia, ul. Saedinen 	4000 	Plovdiv 	irina_yakova@abv.bg 
Dr. 	Elka  	 Simeonova - Velkova 	KOC – Plovdiv 	ul. Vasil Aprilov 15A 	4000 	Plovdiv 	e-velkova@yahoo.com 
Dr. 	Valentin  	 Ivanov Gorchev 	MBAL “Sv. Mina” EOOD  	ul. Ivan Vazov 59 	4000 	Plovdiv 	dr_gorchev@yahoo.com 
Asoc.Prof. Dr. 	Milan 	Totev 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	milantotev@doctor.com
Dr. 	Chavdar 	Bachvarov 	St. Marina Hospital 	2 Christo Smirnenski  str. 	9000 	Varna 	balevbo@abv.bg
Dr. 	Hristo 	Galov 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	hristogalov@abv.bg
Dr. 	Nikolina 	Nikolova 	Komplex Onkologcal Center 	  	  	Sofia 	ninanikoli@abv.bg 
Dr. 	Stoyan 	Davidov 	UMBALSM  "Sv. Ivan Rilski" 	8 Bogovets str. 	1612 	Sofia 	stoyan_davidov@abv.bg
Asoc.Prof. Dr. 	Elisaveta 	 Valcheva 	NKB - OODIR 	65 Konjovitsa str. 	1309 	Sofia 	valchevaelisaveta@gmail.com 
Dr. 	Marko 	Runevski 	NKB - OODIR 	65 Konjovitsa str. 	1309 	Sofia 	runevski@abv.bg 
Dr. 	Simeon 	Tserovski 	NKB - OODIR 	65 Konjovitsa str. 	1309 	Sofia 	drsz@abv.bg 
Dr. 	Tsetska 	Petkova 	NKB - OODIR 	65 Konjovitsa str. 	1309 	Sofia 	izi73@abv.bg 
Dr. 	Kamelia 	Genova 	NKB - OODIR 	65 Konjovitsa str. 	1309 	Sofia 	kameliagenova@yahoo.de
Dr. 	Vladimir 	Nikolova 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	 vladonic@gmail.com 
Dr. 	Sonya 	Gorcheva 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1607 	Sofia 	sgor4eva@abv.bg
Dr. 	Radoslav 	Georgiev 	St. Marina Hospital 	Christo Smirnenski 2 	9000 	Varna 	drradogeorgiev@abv.bg
Assoc. Prof. Dr. 	Vassil 	Hadjidekov 	MU Sofia 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	hadjidekov@gmail.com
Dr. 	Violeta 	Vasileva Groudeva 	St Ekaterina Hospital 	52A Pencho Slaveikov blv 	1431 	Sofia 	violetagroudeva@gmail.com
Dr. 	Veselka 	Stoyanova 	St Ekaterina Hospital 	52A Pencho Slaveikov blv 	1431 	Sofia 	vessela_stoinova@abv.bg 
Dr. 	Victor 	Iordanov 	SBAL Oncology 	Plovdivsko Pole 6 	1756 	Sofia 	vic300@gmail.com
Dr. 	Daniela 	Antonova 	UMBALSM Pirogov 	Totleben 21 	1606 	Sofia 	danielaantonova@abv.bg
Dr. 	Nataliya  	 Leneva 	 "SMDL Dia Scan" EOOD  	24 Targovska Str. Dom Preslav
Office 114 	5500 	Lovech 	nleneva2000@yahoo.com
Assoc. Prof. Dr. 	Andrey 	Ivanov 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	aroivanov@yahoo.com
Assoc. Prof. Dr. 	Lachezar 	Petrov 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	lachezar_petrov@abv.bg
Dr. 	Angel 	Iliyn 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	angel_iliyn@abv.bg
Dr. 	Liliya 	Milkova 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	lilimilkov@abv.bg
Dr. 	Asen 	Asenov 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	asenov1969@abv.bg
Dr. 	Miroslav 	Lilov 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	miroslav.lilov@abv.bg
Dr. 	Ivo 	Nikolov 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	grivas_22@yahoo.co.uk
Dr. 	Plamen 	Chupetlovski 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	plamenshupetlovski@abv.com 
Dr. 	Boryana 	Prancheva 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	bprancheva@abv.bg
Dr. 	Iva 	Kisiova 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	iva_bourgas@abv.bg
Dr. 	Plamen 	Balev 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	p_o_l@abv.bg
Dr. 	Nedko 	Ivanov 	Military Medical Academy 	Georgi Sofiiski 3 	1606 	Sofia 	regned@gmail.com
Dr. 	Raycho 	Dobrikov 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	rdobrikov@yahoo.com
Dr. 	Antoan 	Angelof 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	angelofdr@abv.bg
Dr. 	Ivan 	Tzandev 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	itzandev@abv.bg
Prof. Dr. 	Ljubomir 	Diankov 	Retired 	Complex Diana, bl.30, app. 	1172 	Sofia 	ljubomir.diankov@gmail.com
Dr. 	Viktoriya 	Tasseva 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	tassevav@yahoo.com
Dr. 	Gabriela 	Manova 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1607 	Sofia 	gabrielamanova@yahoo.com
Dr. 	Galia 	Garvanska-Koleva 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	garvanskako@abv.bg
  	Yuliana 	Yaneva 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	juli67@abv.bg
  	Siya 	Zahova 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	svzahova@abv.bg
  	Tzvetelina  	Melamed 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	tseci@abv.bg
  	Maria  	Slavova 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	r_mislavova@abv.bg
  	Martin 	Georgiev 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	martog666@gmail.com 
  	Elisaveta 	Dyulgerova 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	elidyulgerova@abv.bg 
  	Viktor 	Terziev 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	viktorterziev@gmail.com
Dr. 	Elza 	Gindyanova 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	elmarino@abv.bg
Dr. 	Elena 	Ilieva 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	  	  	ilievaelena@abv.bg
Prof. Dr. 	Nikolay 	Naumov 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	nnaumovbg@hotmail.com
Dr. 	Vanya 	Strahinova 	UMBALSM "N.I. Pirogov"EAD 	21 "Gen. Totleben" blvd. 	1606 	Sofia 	strahinova@hotmail.com
Assoc. Prof. Dr. 	Krasimir 	Katerinski 	SBAL Oncology 	6 Plovdivsko Pole str. 	1756 	Sofia 	katerinski53@gmail.com
Dr. 	Tzvetan 	Todorov 	MBAL-AD 	  	  	Montana 	 
Dr. 	Yordan  	Yordanov 	MBAL-AD 	  	  	Montana 	 
Dr. 	Stela 	Ivanova 	MBAL-AD 	  	  	Montana 	stelkata@gmail.com 
Dr. 	Stefan 	Stefanov 	MBAL-AD 	  	  	Montana 	 
Dr. 	Desislava 	Anina 	MBAL-AD 	  	  	Montana 	 
Prof. Dr. 	Kichka 	Veluova 	Medical University, Plovdiv 	15A   Vasil Aprilov str. 	4000 	Plovdiv 	kvelkova@evrokom.net
Assoc. Prof. Dr. 	Vladimir 	Sirakov 	Medical University, Plovdiv 	15A   Vasil Aprilov str. 	4000 	Plovdiv 	 
Dr. 	Nikolai 	Sirakov 	Medical University, Plovdiv 	15A   Vasil Aprilov str. 	4000 	Plovdiv 	 
Dr. 	Anna 	Petrova 	Medical University, Plovdiv 	15A   Vasil Aprilov str. 	4000 	Plovdiv 	 
Dr. 	Dimitris 	Psomas 	Medical University, Plovdiv 	15A   Vasil Aprilov str. 	4000 	Plovdiv 	 
Dr. 	Georgi  	Petkova 	Medical University, Plovdiv 	15A   Vasil Aprilov str. 	4000 	Plovdiv 	 
Dr. 	Alexander 	Georgiev 	Medical University, Plovdiv 	15A   Vasil Aprilov str. 	4000 	Plovdiv 	 
Dr. 	Atanas 	Todorov 	Medical University, Plovdiv 	15A   Vasil Aprilov str. 	4000 	Plovdiv 	 
  	Petranca 	Gagova 	Medical College 	3 Yordanka Filaeretova str. 	1606 	Sofia 	petjagagova@yahoo.co.uk
  	Nina  	Michailova 	Medical College 	zh.k.Druzhba 212A, vx. V, a 	5600 	Pleven 	ninamih-1969@abv.bg
  	Nevenka  	Boninska 	Medical College 	3 Yordanka Filaeretova str. 	1606 	Sofia 	nevenabo@abv.bg
Dr. 	Mina 	Dimova 	University Hospital Lozenec 	1 Koziak str. 	1407 	Sofia 	mina_dimova@abv.bg
Dr. 	Ivo 	Gergov 	SBAL Oncology 	6 Plovdivsko Pole str. 	1756 	Sofia 	ivo_gergov@abv.bg
Dr. 	Viktor 	Yordanov 	SBAL Oncology 	6 Plovdivsko Pole str. 	1756 	Sofia 	vic300@gmail.com
Assoc. Prof. 	Boyan 	Balev 	St. Marina Hospital 	Christo Smirnenski 1 	9000 	Varna 	balevbo@abv.bg
Dr. 	Radoslav 	Georgiev 	St. Marina Hospital 	Christo Smirnenski 1 	9000 	Varna 	drradogeorgiev@abv.bg
Dr. 	Tichomir 	Velinov 	St. Marina Hospital 	Christo Smirnenski 1 	9000 	Varna 	d_r_velinov@abv.bg
Dr. 	Mariana 	Novakova 	St. Marina Hospital 	Christo Smirnenski 1 	9000 	Varna 	novakova_mm@abv.bg
Dr. 	Diljana  	Baleva 	St. Marina Hospital 	Christo Smirnenski 1 	9000 	Varna 	dilianabaleva@yahoo.com
Dr. 	Ina 	Temelkova 	St. Marina Hospital 	Christo Smirnenski 1 	9000 	Varna 	dari.ivanova@gmail.com
Dr. 	Darina 	Ivanova 	St. Marina Hospital 	Christo Smirnenski 1 	9000 	Varna 	tem_i@abv.bg
Dr. 	Georgi 	Tonev 	MC Pro Vita 	6 Montevideo str. 	  	Sofia 	tonev.georgi@gmail.com
Dr. 	Vera 	Ivanova 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	vera_b_ivanova@abv.bg
Dr. 	Petko 	Genov 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	 
Dr. 	Martin 	Krupev 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	krupev@yahoo.com
Dr. 	Nikolai  	Tchernev 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	tchernev@abv.bg
Dr. 	Valeri 	Tchakarski 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	tchakarski@yahoo.com
Dr. 	Garlina 	Georgieva-Kozareva 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	georgieva_g_k@abv.bg
Dr. 	Ivan 	Plachkov 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	plachkov_ivan@abv.bg
Dr. 	Marsella 	Al-Amin 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	dr_alamin@abv.bg
Dr. 	Borko 	Borisov 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	drborisov@abv.bg
Dr. 	Lachezar  	Vazharov 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	lachezarvaiarov@yahoo.com
Dr. 	Ralica 	Vuchkova 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	ralica_vuch@yahoo.com
Dr. 	Ginka 	Prodanova 	UMBAL Alexandrovska 	Georgi Sofiiski 1 	1431 	Sofia 	prodanovag@abv.bg
 
 
© 2010 Software company LTD. All rights reserved.

 davido.extraxim@gmail.com